Iran Rasaneh
MY HOME PAGE
صفحه خانگی من
ایران رسانه
این صفحه راصفحه خانگی کن
بازگشت به صفحه خانگی من

چـرا صفحه خانگی من؟

معمولا بیشتر افراد وقتی وارد محیط اینتزنت میشوند به سایتهایی از قبیل گوگل، یاهو و.... مراجعه میکنند و یا قصد چک کردن ایمیل خود را دارند، ما در صفحه خانگی من سعی کرده ایم لیست اینگونه سایتها و نیز برخی سایتهای مفید را در یکجا قرار دهیم تا هر گاه مرورگر خود را باز میکنید، فقط و فقط با یک کلیک به سایت مورد نظر خود دسترسی داشته باشید، و سرعت کار شما را بالا برده و باعث صرفه جویی در وقت شما میگردد.

مـزایا:
1 - دسترسی به سایت مورد نظرتان فقط با یک کلیک، دیگر نیازی ندارید که آدرس سایت را تایپ کنید و یا چستجو نمایید.

2 - افزایش سرعت و صرفه جویی در وقت؛ فرض کنید می خواهید ایمیل یاهوی خود را چک نمایید، معمولا برای اینکار ابتدا باید وارد سایت یاهو شوید و مدتی صبر کنید تا سایت باز شود و سپس روی گزینه ایمیل کلیک کنید تا وارد صفحه ایمیل شوید،ولی در اینجا می توانید با کلیک روی گزینه یاهو میل مستقیما وارد صفحه ایمیل یاهو شوید و بسیار سریع تر به ایمیل خود دسترسی یابید.

3 - این صفحه به گونه ای طراحی شده که به سرعت باز میشود و اگر شما به هیچ یک از سایتهای آن نیاز نداشته باشید نیز میتوانید مانند همیشه وارد سایت مورد نظر خود گردید و سرعت کار شما و مصرف حجم اینترنتتان را زیاد نمی کند.

4 - گاهی اوقات ممکن است آدرس یک سایت را فراموش کرده باشید که با کلیک بر روی نام آن، مستقیم وارد سایت مربوطه شده و دیگر نیازی به جستجو و صرف وقت ندارید.

5 - همانطور که متوجه شدید مهمترین مزیت این سایت صرفه جویی در وقت و سرعت بخشیدن به کار شما میگردد و البته پس از مدت کوتاهی سایر مزایا را متوجه میگردید!
همچنین به زودی امکانات جالب دیگری اضافه میگردد که در این زمینه نظرات شما میتواند کمک بزرگی به ما کند، نظراتتان را از طریق ایمیل یا صفحه تماس با ما بیان نمایید.E-mail: info@ir80.com

بازگشت به صفحه خانگی مناین صفحه راصفحه خانگی کن
بزودی با امکانات فراوان بیشتر!


صفحه اصلی ایران رسانه | تماس با ما
Powerd by PNP co.© 2001-2012 (Iran Rasaneh team)